Nowa inicjatywa o finansach rodziców

Czy bogactwo daje szczęście? Oczywiście że nie. Nie oznacza to jednak, że pieniądze nie są potrzebne i nie pomagają w codziennym życiu.

Finanse rodziców mają duży wpływ na dobrostan dziecka. Myślę, że to oczywiste. Dobra szkoła, dodatkowe zajęcia pozaszkolne, odpowiednie wyżywienie, sprzęt sportowy, książki czy dobre wakacje wymagają funduszy. Dlatego też na tym portalu, mając na celu dobro dzieci, polecamy i promujemy inicjatywy związane z finansami dzieci i ich rodziców. Są to dwa nieodłączne światy. Przecież pierwsze pieniądze dziecko dostaje od rodziców i większość wydatków dziecka jest pokrywane przez rodziców lub opiekunów.

Rodziconomia

rodziconomia - nowa inicjatywa portalu finansowego Bankier.pl
RODZICONOMIA, źródło: Bankier.pl

Ostatnio w Internecie odnaleźliśmy nową inicjatywę portalu Bankier: RODZICONOMIA. Spodobał nam się pomysł, jako że zawsze popieramy inicjatywy zwiększające wiedze pomagającą dobrze wychować dzieci. Zobaczymy jak będzie z treściami prezentowanymi w poszczególnych artkułach… czas pokaże. Dotychczas pojawiły się artykuły dotyczące balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym, o podatkach oraz o ubezpieczeniach na wakacjach.
O szczegółach tej inicjatywy możecie przeczytać pod linkiem:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rodziconomia-nowy-newsletter-Bankier-pl-o-pieniadzach-dla-mamy-i-taty-8469107.html

Przy okazji przypominamy, że artykuły związane z aspektem materialnym, na naszym blogu można znaleźć w zakładce FINANSE. Archiwa FINANSE – Przyszłość dziecka jest w rękach rodzica (pomocnikrodzica.pl)

Ten wpis nie jest sponsorowany i nie wiążą nas żadne zależności finansowe z portalem Bankier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę